wtorek, 26 września, 2023

Zespół

Poznaj zespół Angielskiego Kompasu!

Magda

Cześć!
Nazywam się Magda i jestem na ostatnim roku studiów lingwistycznych w Wielkiej Brytanii. Od zawsze fascynowały mnie języki obce i lubiłam się ich uczyć.
Znajomość angielskiego dała mi szansę studiowania za granicą, szerszy dostęp do kultury (bardzo doceniam możliwość oglądania seriali i czytania książek w oryginale ) oraz wiedzę na temat kultury krajów anglojęzycznych
Lubię poznawać nowych ludzi i uwielbiam podróże.
Studiowałam też we Francji i w Hiszpanii.
Obecnie uczę dorosłych języka angielskiego. Pracowałam też jako tłumacz i edytor tekstów.
Chętnie pomagam innym w nauce angielskiego, pokonywaniu wszelakich barier językowych i rozwiewam lingwistyczne wątpliwości.
Jako że mieszkam w Wielkiej Brytanii, uczę brytyjskiej wymowy, typowo brytyjskich wyrażeń i tego, jak ten język jest naprawdę używany. Sama też uczę się francuskiego i hiszpańskiego, więc rozumiem, ile pracy trzeba włożyć w naukę języka oraz znam różne sposoby jak to robić skutecznie. Bez względu na konkretne cele uczniów, chciałabym, żeby każdy przede wszystkim czuł się swobodnie używając języka angielskiego i czerpał przyjemność z nauki.


Napisz w sprawie lekcji!

Paulina

Hej!

 Ukończyłam filologię angielską o profilu nauczycielskim. Obecnie jestem magistrantką na tym samym kierunku. Planuję też doktorat z literatury anglojęzycznej, która okazała się moją największą pasją (a pasja przecież może być zaraźliwa). Pracę z osobami uczniowskimi opieram na empatii, wzajemnym szacunku oraz ciepłych relacjach. Życzliwa atmosfera warunkuje dobrą relację z nauką, która nie musi być tylko przykrym obowiązkiem. Porozmawiajmy więc o naszych kotach, ostatnio przeczytanej książce czy o wyśmienitym obiedzie. Nie oznacza to wcale, że uciekniemy przed gramatyką 😉. Ubierzmy intensywną pracę w przyjemne okoliczności. Poznajmy się!

Napisz w sprawie lekcji!

 

Ola

Cześć! Jestem absolwentką filologii angielskiej. Język angielski to moja pasja, którą uwielbiam dzielić się z innymi, zwłaszcza podczas zajęć. Studia językowe wzbudziły we mnie zainteresowanie poznawania i badania różnych tekstów kultury – zwłaszcza na gruncie porównawczym między dziełami brytyjskimi a amerykańskimi (chętnie omawiam więc różnice między British a American English na zajęciach).
Uczę dzieci i osoby dorosłe na różnych poziomach zaawansowania językowego. Moim celem jest przekazanie jak najwięcej wiedzy w przyjaznej i swobodnej atmosferze – aby kreować pozytywne wrażenia odnośnie nauki języka, na pierwszym miejscu stawiam nasz wzajemny komfort. Lubię poznawać dobrze każdego ucznia/uczennicę, by nadawać zajęciom indywidualny wymiar i sprawiać, że są one dla nich jak najbardziej interesujące. W wolnych chwilach uczę się języka hiszpańskiego (więc wiem jak to jest być uczennicą!), czytam klasyki literatury, chodzę do kina i ćwiczę zumbę.

Napisz w sprawie lekcji!

Kasia

Cześć nazywam się Kasia.
Ukończyłam Filologię Angielską na Uniwersytecie Śląskim. Jestem nauczycielem języka angielskiego od ponad 10 lat.
Głęboko wierzę, że moje umiejętności dydaktyczne, wieloletnie
doświadczenie i kreatywność pozwolą Ci osiągnąć zamierzone
cele.
Widzimy się na zajęciach.

Napisz w sprawie lekcji!

Agnieszka

Cześć! Mam na imię Agnieszka i jestem studentką ostatniego roku filologii angielskiej o profilu nauczycielskim. Od małego bardzo lubiłam się komunikować z innymi więc języki obce były dla mnie furtką do zwiększenia możliwości na komunikajcę. Nie ma lepszego uczucia niż możliwość wyrażenia się samemu ,bez pomocy innych czy tłumacza ,w stronę osoby , która mówi innym językiem niż my. 🙂 Dlatego przede wszystkim chciałabym żeby moi uczniowie zwiększali swoje umiejętności oraz możliwości wyrażenia się w języku z którego korzystają , tak aby Ci z którymi się komunikują mogli dokładnie zrozumieć przekaz. Na moich zajęciach staram się aby usunąć stres związany z nauką języka obcego , powinna być to przede wszystkim satysfakcja z progresu i dobra zabawa! Staram się stale rozwijać i zdobywać nową wiedzę odnośnie języków ,których uczę aby dobrze je przekazać moim uczniom. Stawiam na dobrą atmosferę podczas zajęć oraz dostosowanie się do potrzeb i stylów nauki uczniów.

Ania

Hej Jestem Ania! Jestem nauczycielka języka angielskiego z 17 letnim stażem w nauczaniu młodzieży i dorosłych. Jestem motywująca, cierpliwa, skuteczna. Posiadam uprawnienia egzaminatora egzaminu klas 8 oraz maturalnego z języka angielskiego. Nie trać już więcej czasu i rozpocznij ze mną prawdziwą przygodę z nauką języka angielskiego ogólnego.
Bez względu na poziom.
Nic co cenne, nie przychodzi lekko.
Gwarantuję solidną pracę, czas i zaangażowanie oraz wymierne efekty. Czy jesteś na to gotowy/gotowa?
Na zajęciach spotkasz się z miłą, życzliwą i przyjazną atmosferą. Nie będziesz obawiać się popełniać błędów, bo będziesz wiedzieć, że są one częścią procesu nauki.
Czy jestem wymagająca? Tak. Dzięki temu osiągamy wymierne efekty i mamy satysfakcję z osiąganych celów. Odpowiedzialność za efekty leży zarówno po jednej, jak i drugiej stronie.

Adam

Nazywam się Adam. Uzyskałem tytuł magistra na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Stopień licencjata zdobyłem na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyłem również Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych i uzyskałem uprawnienia do nauczania języka niemieckiego. Interesuję się językoznawstwem niemieckim oraz historią krajów niemieckiego obszaru językowego. Mam doświadczenie i sukcesy w nauczaniu języka niemieckiego z użyciem nowoczesnych technologii. Prowadzę zajęcia online. Jestem również absolwentem politologii i studiów podyplomowych z zakresu administracji elektronicznej. Moją pasją są języki obce w tym język angielski. Interesuję się polityką, historią, malarstwem, architekturą oraz rozwojem osobistym. Lubię pisać artykuły i projektować strony internetowe. Jestem członkiem klubu mówców i liderów Tostmasters


Napisz w sprawie lekcji!

Natalia

Cześć! Mam na imię Natalia, z pasji i wykształcenia jestem hispanistką.
Systematyczna i konsekwentna nauka hiszpańskiego poprzez zabawę z elementami dramy pozwoliła mi na swobodną komunikację na co dzień oraz podróże do Hiszpanii czy Meksyku.
Znam i uwielbiam także francuski, portugalski i kataloński, którymi w przyjaznej atmosferze z chęcią Was zainteresuję.
Pracuję też jako tłumacz oraz zajmuję się kreatywnym pisaniem.”


Napisz w sprawie lekcji!

Jaśmina

Hej, Jestem Jaśmina! Jestem absolwentką filologii angielskiej i studiów międzydziedzinowych. Pracuję na rzecz rozwoju edukacji. Jestem częścią Global Shapers Community Światowego Forum Ekonomicznego.
Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Heinricha Heine w Düsseldorfie, gdzie również pracowałam jako nauczycielka akademicka. W 2021 ukończyłam Europejską Akademię Dyplomacji.
W roku 2021/22 otrzymałam Stypendium im. Josepha Conrada dla polskich badaczy nauk hmanistycznych i społecznych. Rok wcześniej byłam laureatką Deutschlandstipendium za osiągnięcia naukowe i zaangażowanie społeczne. W roku akademickim 2017/18 otrzymałam Stypendium Rady Miejskiej.
W 2022 roku zostałam współzałożycielka fundacji Wyciskarka Potencjału, zrzeszającej ponad 150 wolontariuszy.
Jestem aktywną wolontariuszką z doświadczeniem w pracy dla instytucji kultury i sztuki oraz inicjatyw prorównościowych. Pełniłam funkcję posłanki w Parlamencie Studenckim. W Our Future Foundation jestem mentorką dla najwybitniejszej polskiej młodzieży


Napisz w sprawie tłumaczenia lub korekty

Martyna

Hola!
Jestem Martyna- absolwentka Iberystyki, tancerka i miłośniczka języka hiszpańskiego. Moja fascynacja tym językiem pojawiła się już w gimnazjum i doprowadziła mnie na studia iberystyczne.
        Na wspólnych zajęciach pokażę Ci, że nauka języków może być przyjemna, ciekawa             i bezstresowa, a nie kojarzona z nudnymi zajęciami i toną zadań gramatycznych.
 
Niezależnie od twoich motywacji do nauki języka hiszpańskiego- podróże, szkoła, samorozwój – serdecznie zapraszam Cię do wspólnej nauki! Do zobaczenia!
 
 
 

Marta

Cześć! Mam na imię Marta i jestem magistrem filologii włoskiej, którą ukończyłam na
Uniwersytecie Warszawskim. Od zawsze byłam zafascynowana pięknem i różnorodnością
wszelkich języków świata, a szczególnym uczuciem zapałałam do włoskiego. Dzięki temu,
że jestem również miłośniczką literatury i zawodowo zajmuję się pisaniem oraz
tłumaczeniami, sprawia że zawsze staram się przekazać moim uczniom całe bogactwo języka
włoskiego. Największą wagę przykładam do mówienia, bo przecież o to w tym wszystkim
chodzi, o komunikację. Zapewniam jednak, że również i wielbiciele zasad gramatyki się na
moich zajęciach nie zawiodą. Ze mną nauka nigdy nie jest nudna!

 

Lillia

 Cześć! Mam na imię Liliia i jestem magistrantką Uniwersytetu imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu (Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej). Uzyskałam tytuł magistra na Państwowym Uniwersytecie Pedagogicznym imienia Pawła Tyczyny w Humaniu (Wydział Filologii i Dziennikarstwa). Ciągle się rozwijam i biorę udział w różnych szkoleniach (np. Zdalny letni kurs NAWA dla lektorów-cudzoziemców, Polsko-ukraińska szkoła letnia WOLNOŚĆ A POLITYKA. Wspólnoty buntu i sieci oburzenia). Język polski jest moją pasją. Prowadziłam intensywny kurs języka polskiego online dla uchodźców z Ukrainy, zajęcia        z języka polskiego dla seniorek i seniorów z Ukrainy w Centrum Inicjatyw Senioralnych       w Poznaniu i kurs języka ukraińskiego online dla osób rosyjskojęzycznych. Oprócz nauki interesuję się sztuką i rękodziełem. W wolnym czasie maluję farbami olejnymi i akwarelami.
 
 

Gosia

Cześć! Jestem Gosia i studiuję filologię angielską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od zawsze lubiłam język angielski i doceniałam możliwości, jakie daje znajomość języka obcego. Odkąd pamiętam lubiłam także uczyć innych, dlatego na studiach wybrałam specjalizację nauczycielską, gdzie oprócz języka i kultury krajów anglojęzycznych uczę się również tego, jak dobrze uczyć:)

Podczas nauki angielskiego stawiam głównie na komunikację. Uważam, że systematyczność, dobra organizacja i praktyka to klucze do sukcesu. Sama uczę się innych języków obcych, więc wiem jakie przeszkody i trudności pojawiają się czasem podczas nauki.
Jeżeli chciałbyś lub chciałabyś popracować nad swoim angielskim  w ciekawy                      i dopasowany  do Twoich potrzeb sposób, zapraszam do kontaktu 🙂

Napisz w sprawie lekcji!

Hello jestem Ania. Pracuję jako nauczyciel języka angielskiego od ponad 20 stu lat. Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ale posiadam też dyplom Sciences Politiques Bordeaux. Od wielu lat jestem czynnym egzaminatorem maturalnym.

Prywatnie mama dwóch chłopców😊

Uważam że języki obce a przede wszystkim język angielski to przepustka do świata pracy, podróży i przygody. Gdziekolwiek pojedziesz, ten język jest niezbędnym narzędziem komunikacji i właśnie to chcę Ci przekazac. Na moich lekcjach stawiam na różne umiejętności językowe.

Specjalizuję się w Business English oraz przygotowaniu do egzaminów ósmoklasisty  oraz maturalnym.

W wolnych chwilach uczę się hiszpańskiego.

Napisz w sprawie lekcji!

Cześć!

Jestem absolwentką filologii angielskiej o profilu nauczycielskim. Odkąd pamiętam fascynowałam się kulturą amerykańską oraz brytyjską, dlatego wybór studiów językowych to był strzał w dziesiątkę. Jestem osobą kreatywną, więc zajęcia ze mną na pewno nie będą nudne :). Skupimy się na nich na gramatyce, słownictwie ale również i na konwersacji aby język angielski z łatwością Ci przychodził. Złamiemy bariery językowe i tremę mówienia w tym języku! W wolnym czasie bardzo lubię czytać książki, oglądać seriale          i chodzić na siłownię. Serdecznie zapraszam Cię do wspólnej nauki!

Napisz w sprawie lekcji!

Cześć!
Mam na imię Weronika i bardzo lubię język angielski. Jestem z nim związana już od wielu lat. Ukończyłam liceum dwujęzyczne, a później studiowałam filologię angielską. Obecnie moje życie upływa pomiędzy Polską a Północną Anglią. Spędzam tam znaczną część roku, mieszkam i pracuję. Nieobcy jest mi zarówno język formalny i literacki jak też potoczny, którym Anglicy posługują się na co dzień.
Zajęcia zawsze dopasowuję do indywidualnych potrzeb kursanta. Stawiam na praktyczne zastosowanie języka i konwersację. Już od pierwszego spotkania będziemy rozmawiać    w przyjaznej i bezstresowej atmosferze.
A poza językiem angielskim lubię wszelką aktywność fizyczną, wycieczki dalekie i całkiem bliskie. Jazdę na rowerze i pływanie. Jestem też ratownikiem wodnym.
Do usłyszenia na zajęciach 🙂

Napisz w sprawie lekcji!

Cześć! Mam na imię Agnieszka.
Jestem nauczycielką języka angielskiego i hiszpańskiego. Mam ponad 10letnie doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych. Ukończyłam kierunek filologiczny na Uniwersytecie Warszawskim. Byłam też na rocznej wymianie studenckiej na Uniwersytecie Complutense w Madrycie.
Pracuję metodą immersji czyli totalnego zanurzenia w języku. Kładę nacisk na komunikację oraz prawidłową wymowę. Jestem wymagająca i konsekwentna. Przedstawiam konkretny plan działania i sukcesywnie realizujemy go we współpracy           z kursantem.
Moja praca jest też moją pasją.
W wolnych chwilach lubię uczyć się kolejnych języków, gotować, aktywnie podróżować         i spotykać się ze znajomymi.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu! 🙂

Cześć! Nazywam się Aneta i jestem asystentką Asi. Wspieram ją w koordynowaniu szkoły Angielski Kompas.

Z wykształcenia magister administracji. Z pasji twórca betonowych dodatków do wnętrz – Betoninki. Prywatnie: kocia, psia i ludzka mama. W wolnej chwili uciekam na górskie szlaki.

Jeśli chcesz umówić się na zajęcia to właśnie ja przeprowadzę Cię przez cały proces organizacyjny.

Napisz w sprawie lekcji!

Back To Top